Diameter 325mm, BMW Z4, 3.0 Si (E86) 265 PK 2006-2008, EBC BSD high carbon steel remschijven vooras, Voor modellen met ATE remklauwen aan de vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : BSD1002 |
| Omschrijving | : EBC BSD high carbon steel remschijven vooras |
| Merk | : BMW |
| Model | : Z4 (E85) |
| Bouwjaar | : 02/2003-12/2009 |
| Past op model | : Z4 |
| Past op jaar | : 2006-2008 |
| Motor/uitvoering | : 3.0 Si (E86) |
| Vermogen | : 265 PK |
| Front Brake Caliper Type | : Voor modellen met ATE remklauwen aan de vooras |
| Solid or Vented | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 325mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 53mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 25/23mm |
| Prijs per set incl BTW | : 358,87 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





