Diameter 278mm, Ford C-Max MK1, 1.6 TD 109 PK 2007-2011, EBC BSD high carbon steel remschijven vooras, Voor modellen met ATE remklauwen aan de vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : BSD1308 |
| Omschrijving | : EBC BSD high carbon steel remschijven vooras |
| Merk | : Ford |
| Model | : C-MAX (DM2) |
| Bouwjaar | : 02/2007-09/2010 |
| Past op model | : C-Max MK1 |
| Past op jaar | : 2007-2011 |
| Motor/uitvoering | : 1.6 TD |
| Vermogen | : 109 PK |
| Front Brake Caliper Type | : Voor modellen met ATE remklauwen aan de vooras |
| Solid or Vented | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 278mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 49mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 25/23mm |
| Prijs per set incl BTW | : 230,96 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





