Diameter 240mm, Honda Civic (5th Gen), 1.5 (EG4) 1991-1995, EBC BSD high carbon steel remschijven vooras, Voor modellen met Akebono remklauwen aan de vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : BSD560 |
| Omschrijving | : EBC BSD high carbon steel remschijven vooras |
| Merk | : Honda |
| Model | : Civic V (EG3/4/5/6/8/9 / EJ1/EJ2) |
| Bouwjaar | : 10/1991-11/1995 |
| Past op model | : Civic (5th Gen) |
| Past op jaar | : 1991-1995 |
| Motor/uitvoering | : 1.5 (EG4) |
| Front Brake Caliper Type | : Voor modellen met Akebono remklauwen aan de vooras |
| Solid or Vented | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 4-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 240mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 45mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 21/19mm |
| Prijs per set incl BTW | : 217,71 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





