Diameter 280mm, Audi A8 (D3/4E), 3.0 220 PK 2003-2004, EBC Gegroefde sport remschijven achteras, Voor modellen met TRW remklauwen aan de achteras, Geventileerde remschijf
Product specificaties:
| Artikelnummer | : GD1475 |
| Product omschrijving | : EBC Gegroefde sport remschijven achteras |
| Merk | : Audi |
| Model | : A8 (4E) |
| Bouwjaar | : 11/2002- |
| Past op model | : A8 (D3/4E) |
| Past op jaar | : 2003-2004 |
| Motor/uitvoering | : 3.0 |
| Vermogen | : 220 PK |
| Merk remklauwen | : Voor modellen met TRW remklauwen aan de achteras |
| Type remschijf | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 280mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 42mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 22/20mm |
| Prijs per set incl BTW | : 305,64 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





