Diameter 360mm, Audi A8 quattro (D3/4E), 6.0 W12 450 PK 2003-2005, EBC Gegroefde sport remschijven vooras, Voor modellen met ATE remklauwen aan de vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GD1250 |
| Omschrijving | : EBC Gegroefde sport remschijven vooras |
| Merk | : Audi |
| Model | : A8 (4E) |
| Bouwjaar | : 11/2002- |
| Past op model | : A8 quattro (D3/4E) |
| Past op jaar | : 2003-2005 |
| Motor/uitvoering | : 6.0 W12 |
| Vermogen | : 450 PK |
| Front Brake Caliper Type | : Voor modellen met ATE remklauwen aan de vooras |
| Solid or Vented | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 360mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 59mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 34/32mm |
| Prijs per set incl BTW | : 387,55 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





