Diameter 276mm, Audi Coupe quattro, 2.3 20v 1989-1992, EBC Gegroefde sport remschijven vooras, Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GD597 |
| Omschrijving | : EBC Gegroefde sport remschijven vooras |
| Merk | : Audi |
| Model | : Coupe (89) |
| Bouwjaar | : 11/1988-12/1996 |
| Past op model | : Coupe quattro |
| Past op jaar | : 1989-1992 |
| Motor/uitvoering | : 2.3 20v |
| Front Brake Caliper Type | : Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de vooras |
| Solid or Vented | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 4-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 276mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 57mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 25/23mm |
| Prijs per set incl BTW | : 253,72 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





