Diameter 330mm, Audi A6 quattro (C6/4F), 2.7 TDI 190 PK 2008-2011, EBC USR Ultimax sport remschijven achteras, Voor modellen met TRW remklauwen aan de achteras, Geventileerde remschijf
Product specificaties:
| Artikelnummer | : USR1426 |
| Product omschrijving | : EBC USR Ultimax sport remschijven achteras |
| Merk | : Audi |
| Model | : A6 (C6) |
| Bouwjaar | : 05/2004-11/2010 |
| Past op model | : A6 quattro (C6/4F) |
| Past op jaar | : 2008-2011 |
| Motor/uitvoering | : 2.7 TDI |
| Vermogen | : 190 PK |
| Merk remklauwen | : Voor modellen met TRW remklauwen aan de achteras |
| Type remschijf | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 330mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 49mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 22/20mm |
| Prijs per set incl BTW | : 256,02 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





