Diameter 288mm, Audi A8 quattro (D2/4D), 6.0 W12 420 PK 2001-2002, EBC USR Ultimax sport remschijven achteras, Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de achteras, Geventileerde remschijf
Product specificaties:
| Artikelnummer | : USR602 |
| Product omschrijving | : EBC USR Ultimax sport remschijven achteras |
| Merk | : Audi |
| Model | : A8 (D2) |
| Bouwjaar | : 06/1994-10/2002 |
| Past op model | : A8 quattro (D2/4D) |
| Past op jaar | : 2001-2002 |
| Motor/uitvoering | : 6.0 W12 |
| Vermogen | : 420 PK |
| Merk remklauwen | : Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de achteras |
| Type remschijf | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 288mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 47mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 25/23mm |
| Prijs per set incl BTW | : 199,18 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





