Diameter 330mm, Audi SQ5, 3.0 Twin TDI 313 PK 2013-, EBC USR Ultimax sport remschijven achteras, Geventileerde remschijf
Product specificaties:
| Artikelnummer | : USR1846 |
| Product omschrijving | : EBC USR Ultimax sport remschijven achteras |
| Merk | : Audi |
| Model | : Q5 (8R) |
| Bouwjaar | : 2009- |
| Past op model | : SQ5 |
| Past op jaar | : 2013- |
| Motor/uitvoering | : 3.0 Twin TDI |
| Vermogen | : 313 PK |
| Type remschijf | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 330mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 36mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 22/20mm |
| Prijs per set incl BTW | : 232,39 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





