Diameter 358mm, Audi Q7 (4L), 3.6 2006-2011, EBC USR Ultimax sport remschijven achteras, Voor modellen met Brembo remklauwen aan de achteras, Geventileerde remschijf
Product specificaties:
| Artikelnummer | : USR1497 |
| Product omschrijving | : EBC USR Ultimax sport remschijven achteras |
| Merk | : Audi |
| Model | : Q7 (4L) |
| Bouwjaar | : 03/2006-01/2015 |
| Past op model | : Q7 (4L) |
| Past op jaar | : 2006-2011 |
| Motor/uitvoering | : 3.6 |
| Merk remklauwen | : Voor modellen met Brembo remklauwen aan de achteras |
| Type remschijf | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 358mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 74mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 28/26mm |
| Prijs per set incl BTW | : 318,78 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





