Diameter 286mm, Audi TT quattro (8J), 2.0 TDI 170 PK 2008-2014, EBC USR Ultimax sport remschijven achteras, Voor modellen met TRW remklauwen aan de achteras, Massieve remschijf
Product specificaties:
| Artikelnummer | : USR1459 |
| Product omschrijving | : EBC USR Ultimax sport remschijven achteras |
| Merk | : Audi |
| Model | : TT (8J) |
| Bouwjaar | : 10/2006-06/2014 |
| Past op model | : TT quattro (8J) |
| Past op jaar | : 2008-2014 |
| Motor/uitvoering | : 2.0 TDI |
| Vermogen | : 170 PK |
| Merk remklauwen | : Voor modellen met TRW remklauwen aan de achteras |
| Type remschijf | : Massieve remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 286mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 58mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 12/10mm |
| Prijs per set incl BTW | : 142,99 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





