Diameter 345mm, Audi S/RS S4, 3.0 Supercharged 333 PK 2011-2016, EBC USR Ultimax sport remschijven vooras, Voor modellen met TRW remklauwen aan de vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : USR1844 |
| Omschrijving | : EBC USR Ultimax sport remschijven vooras |
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : S4 (B8) |
| Bouwjaar | : 10/2008-12/2015 |
| Past op model | : S4 |
| Past op jaar | : 2011-2016 |
| Motor/uitvoering | : 3.0 Supercharged |
| Vermogen | : 333 PK |
| Front Brake Caliper Type | : Voor modellen met TRW remklauwen aan de vooras |
| Solid or Vented | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 345mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 52mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 30/28mm |
| Prijs per set incl BTW | : 301,22 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





