Diameter 345mm, Audi S/RS S8, 4.2 360 PK 1999-2002, EBC USR Ultimax sport remschijven vooras, Voor modellen met Brembo remklauwen aan de vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : USR1427 |
| Omschrijving | : EBC USR Ultimax sport remschijven vooras |
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : S8 (D2) |
| Bouwjaar | : 07/1996-09/2002 |
| Past op model | : S8 |
| Past op jaar | : 1999-2002 |
| Motor/uitvoering | : 4.2 |
| Vermogen | : 360 PK |
| Front Brake Caliper Type | : Voor modellen met Brembo remklauwen aan de vooras |
| Solid or Vented | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 345mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 60mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 30/28mm |
| Prijs per set incl BTW | : 345,03 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





