Diameter 356mm, Audi A6 quattro Avant (C7/4G), 3.0 Twin TDI 320 PK 2015-, EBC USR Ultimax sport remschijven vooras, Voor modellen met ATE remklauwen aan de vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : USR1845 |
| Omschrijving | : EBC USR Ultimax sport remschijven vooras |
| Merk | : Audi |
| Model | : A6 (C7) |
| Bouwjaar | : 11/2010- |
| Past op model | : A6 quattro Avant (C7/4G) |
| Past op jaar | : 2015- |
| Motor/uitvoering | : 3.0 Twin TDI |
| Vermogen | : 320 PK |
| Front Brake Caliper Type | : Voor modellen met ATE remklauwen aan de vooras |
| Solid or Vented | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 356mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 52mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 34/32mm |
| Prijs per set incl BTW | : 341,29 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





