Diameter 321mm, Audi A8 quattro (D3/4E), 3.0 TDI 250 PK 2004-2010, EBC USR Ultimax sport remschijven vooras, Voor modellen met ATE remklauwen aan de vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : USR1392 |
| Omschrijving | : EBC USR Ultimax sport remschijven vooras |
| Merk | : Audi |
| Model | : A8 (4E) |
| Bouwjaar | : 11/2002- |
| Past op model | : A8 quattro (D3/4E) |
| Past op jaar | : 2004-2010 |
| Motor/uitvoering | : 3.0 TDI |
| Vermogen | : 250 PK |
| Front Brake Caliper Type | : Voor modellen met ATE remklauwen aan de vooras |
| Solid or Vented | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 321mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 59mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 30/28mm |
| Prijs per set incl BTW | : 297,53 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





