Diameter 280mm, Audi Cabriolet, 2.3 1993-1994, EBC USR Ultimax sport remschijven vooras, Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : USR595 |
| Omschrijving | : EBC USR Ultimax sport remschijven vooras |
| Merk | : Audi |
| Model | : Cabriolet (B4) |
| Bouwjaar | : 06/1991-08/2000 |
| Past op model | : Cabriolet |
| Past op jaar | : 1993-1994 |
| Motor/uitvoering | : 2.3 |
| Front Brake Caliper Type | : Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de vooras |
| Solid or Vented | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 4-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 280mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 57mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 22/20mm |
| Prijs per set incl BTW | : 226,36 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





