Diameter 284mm, BMW 1 Series (F20), 118 d (2.0 TD) 2011-, EBC USR Ultimax sport remschijven vooras, Voor modellen met ATE remklauwen aan de vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : USR1354 |
| Omschrijving | : EBC USR Ultimax sport remschijven vooras |
| Merk | : BMW |
| Model | : 1 serie (F20/F21) |
| Bouwjaar | : 06/2011- |
| Past op model | : 1 Series (F20) |
| Past op jaar | : 2011- |
| Motor/uitvoering | : 118 d (2.0 TD) |
| Front Brake Caliper Type | : Voor modellen met ATE remklauwen aan de vooras |
| Solid or Vented | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 284mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 73mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 22/20mm |
| Prijs per set incl BTW | : 230,96 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





