Diameter 300mm, BMW 1 Series (F21), 118 i (1.6 Turbo) 2012-, EBC USR Ultimax sport remschijven vooras, Voor modellen met ATE remklauwen aan de vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : USR1850 |
| Omschrijving | : EBC USR Ultimax sport remschijven vooras |
| Merk | : BMW |
| Model | : 1 serie (F20/F21) |
| Bouwjaar | : 06/2011- |
| Past op model | : 1 Series (F21) |
| Past op jaar | : 2012- |
| Motor/uitvoering | : 118 i (1.6 Turbo) |
| Front Brake Caliper Type | : Voor modellen met ATE remklauwen aan de vooras |
| Solid or Vented | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 300mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 73mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 22/20mm |
| Prijs per set incl BTW | : 229,77 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





