Eibach B12 Pro-Kit, Audi A3 CABRIOLET / CONVERTIBLE (8V7) 1.2 TFSI, 1.4 TFSI, 1.6 TDI 10/2013 -, Max vooraslast 985 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 20 mm, 50mm veerpootdiameter, Voor modellen met ONAFHANKELIJKE achterwielophanging
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-15-021-14-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Audi |
| model | : A3 (8V) |
| bouwjaar | : 08/2012- |
| Past op model | : A3 CABRIOLET / CONVERTIBLE (8V7) |
| Past op bouwjaar | : 10/2013 - |
| Motor | : 1.2 TFSI, 1.4 TFSI, 1.6 TDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 985 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1075 kg |
| Notes | : 50mm veerpootdiameter, Voor modellen met ONAFHANKELIJKE achterwielophanging |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 924,44 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





