Eibach B12 Pro-Kit, Audi A4 AVANT (8K5, B8) 3.0 TFSI quattro, 3.2 FSI quattro mit tiptronic, 3.0 TDI quattro 04/2008 -, Max vooraslast 1215 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm, Excl. electronische demping
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-15-011-04-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Audi |
| model | : A4 (B8) |
| bouwjaar | : 11/2007-04/2015 |
| Past op model | : A4 AVANT (8K5, B8) |
| Past op bouwjaar | : 04/2008 - |
| Motor | : 3.0 TFSI quattro, 3.2 FSI quattro mit tiptronic, 3.0 TDI quattro |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1215 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1240 kg |
| Notes | : Excl. electronische demping |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 860,31 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





