Eibach B12 Pro-Kit, Audi A6 AVANT (4F5, C6) 2.4 quattro, 2.8 FSI quattro, 3.0 quattro, 3.2 FSI quattro 03/2005 - 10/2008, Max vooraslast 1215 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-15-008-07-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Audi |
| model | : A6 (C6) |
| bouwjaar | : 05/2004-11/2010 |
| Past op model | : A6 AVANT (4F5, C6) |
| Past op bouwjaar | : 03/2005 - 10/2008 |
| Motor | : 2.4 quattro, 2.8 FSI quattro, 3.0 quattro, 3.2 FSI quattro |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1215 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1335 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 862,73 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





