Eibach B12 Pro-Kit, Audi CABRIOLET / CONVERTIBLE (8G7, B4) 1.8, 2.0 E, 2.0 16V, 2.3 E, 1.9 TDI 05/1991 - 08/2000, Max vooraslast 1100 kg, Verlaging vooras ca 20 mm, Verlaging achteras ca 20 mm, 50mm veerpootdiameter,
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-15-016-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Audi |
| model | : Cabriolet (8G7 / B4) |
| bouwjaar | : 06/1991-08/2000 |
| Past op model | : CABRIOLET / CONVERTIBLE (8G7, B4) |
| Past op bouwjaar | : 05/1991 - 08/2000 |
| Motor | : 1.8, 2.0 E, 2.0 16V, 2.3 E, 1.9 TDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1100 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 870 kg |
| Notes | : 50mm veerpootdiameter, |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 914,76 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





