Eibach B12 Pro-Kit, Audi TT (8J3) 2.0 TFSI quattro, 2.0 TTS quattro, 2.0 TDI quattro 08/2006 -, Max vooraslast 1005 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-15-009-05-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Audi |
| model | : TT (8J) |
| bouwjaar | : 10/2006-06/2014 |
| Past op model | : TT (8J3) |
| Past op bouwjaar | : 08/2006 - |
| Motor | : 2.0 TFSI quattro, 2.0 TTS quattro, 2.0 TDI quattro |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1005 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 885 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 873,62 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





