Eibach B12 Pro-Kit, BMW 1 (E81) 116i, 118i, 120i 09/2004 - 09/2012, Max vooraslast 875 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-013-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 1 serie (E81/E82/E87/E88) |
| bouwjaar | : 09/2004-10/2013 |
| Past op model | : 1 (E81) |
| Past op bouwjaar | : 09/2004 - 09/2012 |
| Motor | : 116i, 118i, 120i |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 875 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1060 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 833,69 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





