Eibach B12 Pro-Kit, BMW 3 CABRIOLET / CONVERTIBLE (E30) 318i 06/1988 - 10/1993, Max vooraslast 790 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm, 51mm veerpootdiameter
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-007-08-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 3 serie (E30) |
| bouwjaar | : 11/1982-12/1990 |
| Past op model | : 3 CABRIOLET / CONVERTIBLE (E30) |
| Past op bouwjaar | : 06/1988 - 10/1993 |
| Motor | : 318i |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 790 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 945 kg |
| Notes | : 51mm veerpootdiameter |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 808,28 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





