Eibach B12 Pro-Kit, BMW 3 CABRIOLET / CONVERTIBLE (E36) 320i, 323i, 325i, 328i 03/1993 - 04/1999, Max vooraslast 900 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-004-08-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 3 serie (E36) |
| bouwjaar | : 12/1990-03/1998 |
| Past op model | : 3 CABRIOLET / CONVERTIBLE (E36) |
| Past op bouwjaar | : 03/1993 - 04/1999 |
| Motor | : 320i, 323i, 325i, 328i |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 900 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1115 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Prijs incl BTW | : 873,62 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





