Eibach B12 Pro-Kit, BMW 3 TOURING (E46) 320i, 325i, 328i, 330i, 318d, 320d 06/2000 - 02/2005, Max vooraslast 970 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 20-25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-001-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 3 serie (E46) |
| bouwjaar | : 02/1998-12/2004 |
| Past op model | : 3 TOURING (E46) |
| Past op bouwjaar | : 06/2000 - 02/2005 |
| Motor | : 320i, 325i, 328i, 330i, 318d, 320d |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 970 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1190 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20-25 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 884,51 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





