Eibach B12 Pro-Kit, BMW 3 COMPACT (E46) 316ti, 318ti 09/2001 - 02/2005, Max vooraslast 895 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 15 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-001-07-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 3 serie (E46) |
| bouwjaar | : 02/1998-12/2004 |
| Past op model | : 3 COMPACT (E46) |
| Past op bouwjaar | : 09/2001 - 02/2005 |
| Motor | : 316ti, 318ti |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 895 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1045 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 15 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 971,63 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





