Eibach B12 Pro-Kit, BMW 3 TOURING (E91) 335xi, 335i xDrive 09/2007 -, Max vooraslast 1090 kg, Verlaging vooras ca 20 mm, Verlaging achteras ca 10 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-014-11-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 3 serie (E90/E91/E92/E93) |
| bouwjaar | : 01/2005-12/2011 |
| Past op model | : 3 TOURING (E91) |
| Past op bouwjaar | : 09/2007 - |
| Motor | : 335xi, 335i xDrive |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1090 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1200 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 10 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1053,91 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





