Eibach B12 Pro-Kit, BMW 3 COUPE (E92) 316i, 318i, 320i, 323i, 325i, 328i, 330i, 320d 09/2006 -, Max vooraslast 930 kg, Verlaging vooras ca 35 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-014-12-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 3 serie (E90/E91/E92/E93) |
| bouwjaar | : 01/2005-12/2011 |
| Past op model | : 3 COUPE (E92) |
| Past op bouwjaar | : 09/2006 - |
| Motor | : 316i, 318i, 320i, 323i, 325i, 328i, 330i, 320d |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 930 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1090 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 35 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 937,75 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





