Eibach B12 Pro-Kit, BMW 3 CABRIOLET / CONVERTIBLE (E93) 318i, 320i, 320d 08/2006 -, Max vooraslast 930 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 10-15 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-014-14-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 3 serie (E90/E91/E92/E93) |
| bouwjaar | : 01/2005-12/2011 |
| Past op model | : 3 CABRIOLET / CONVERTIBLE (E93) |
| Past op bouwjaar | : 08/2006 - |
| Motor | : 318i, 320i, 320d |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 930 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1200 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 10-15 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 971,63 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





