Eibach B12 Pro-Kit, BMW 3 GRAN TOURISMO (F34) 335i, 340 i, 325d, 330d 03/2013 -, Max vooraslast 1010 kg, Verlaging vooras ca 25-30 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-031-10-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 3 serie (F30/F31) |
| bouwjaar | : 10/2011- |
| Past op model | : 3 GRAN TOURISMO (F34) |
| Past op bouwjaar | : 03/2013 - |
| Motor | : 335i, 340 i, 325d, 330d |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1010 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1280 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25-30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 960,74 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





