Eibach B12 Pro-Kit, BMW 4 COUPE (F32, F82) 418 i, 420 i, 428 i, 430 i, 418 d, 420 d, 425 d 07/2013 -, Max vooraslast 965 kg, Verlaging vooras ca 15-20 mm, Verlaging achteras ca 5-10 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-031-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 4 serie (F32/F33/F36) |
| bouwjaar | : 07/2013- |
| Past op model | : 4 COUPE (F32, F82) |
| Past op bouwjaar | : 07/2013 - |
| Motor | : 418 i, 420 i, 428 i, 430 i, 418 d, 420 d, 425 d |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 965 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1230 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 15-20 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 5-10 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 960,74 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





