Eibach B12 Pro-Kit, BMW 4 GRAN COUPE (F36) 435 i xDrive, 440 i xDrive, 430 d xDrive, 435 d xDrive 03/2014 -, Max vooraslast 1095 kg, Verlaging vooras ca 20 mm, Verlaging achteras ca 10 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-031-06-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 4 serie (F32/F33/F36) |
| bouwjaar | : 07/2013- |
| Past op model | : 4 GRAN COUPE (F36) |
| Past op bouwjaar | : 03/2014 - |
| Motor | : 435 i xDrive, 440 i xDrive, 430 d xDrive, 435 d xDrive |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1095 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1280 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 10 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 960,74 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





