Eibach B12 Pro-Kit, BMW 5 (E34) 524td, 525td, 525tds 03/1988 - 09/1995, Max vooraslast 1060 kg, Verlaging vooras ca 25-35 mm, Verlaging achteras ca 20-30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-003-04-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 5 serie (E34) |
| bouwjaar | : 01/1988-11/1995 |
| Past op model | : 5 (E34) |
| Past op bouwjaar | : 03/1988 - 09/1995 |
| Motor | : 524td, 525td, 525tds |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1060 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1300 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25-35 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20-30 mm |
| Prijs incl BTW | : 1017,61 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





