Eibach B12 Pro-Kit, BMW 5 (E60) 525d, 530d, 535d 09/2003 - 03/2010, Max vooraslast 1070 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm, Excl. Modellen met electronische dempers
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-011-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 5 serie (E60/E61 ) |
| bouwjaar | : 07/2003-10/2009 |
| Past op model | : 5 (E60) |
| Past op bouwjaar | : 09/2003 - 03/2010 |
| Motor | : 525d, 530d, 535d |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1070 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1245 kg |
| Notes | : Excl. Modellen met electronische dempers |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1121,67 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





