Eibach B12 Pro-Kit, BMW 5 (F10, F18) 535i, 525d, 530d, 535d 03/2010 -, Max vooraslast 1200 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm, Excl. Modellen met electronische dempers
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-022-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 5 serie (F07/F10/F11) |
| bouwjaar | : 02/2010- |
| Past op model | : 5 (F10, F18) |
| Past op bouwjaar | : 03/2010 - |
| Motor | : 535i, 525d, 530d, 535d |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1200 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1310 kg |
| Notes | : Excl. Modellen met electronische dempers |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1121,67 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





