Eibach B12 Pro-Kit, BMW 5 TOURING (F11) 520i, 523i, 528i, 530i, 518d, 520d 09/2010 -, Max vooraslast 1070 kg, Verlaging vooras ca 25-30 mm, Verlaging achteras ca 15-20 mm, Excl. Modellen met electronische dempers
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-022-08-20 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 5 serie (F07/F10/F11) |
| bouwjaar | : 02/2010- |
| Past op model | : 5 TOURING (F11) |
| Past op bouwjaar | : 09/2010 - |
| Motor | : 520i, 523i, 528i, 530i, 518d, 520d |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1070 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1410 kg |
| Notes | : Excl. Modellen met electronische dempers |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25-30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 15-20 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1155,55 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





