Eibach B12 Pro-Kit, BMW 6 (E63) 645Ci, 650i, 635d 01/2004 -, Max vooraslast 1070 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 25-30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-012-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 6 serie (E63/E64) |
| bouwjaar | : 01/2004-12/2010 |
| Past op model | : 6 (E63) |
| Past op bouwjaar | : 01/2004 - |
| Motor | : 645Ci, 650i, 635d |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1070 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1Voor modellen met ONAFHANKELIJKE achterwielophanging kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25-30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1136,19 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





