Eibach B12 Pro-Kit, BMW 6 CABRIOLET / CONVERTIBLE (E64) 630i 09/2004 -, Max vooraslast 1070 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-012-05-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 6 serie (E63/E64) |
| bouwjaar | : 01/2004-12/2010 |
| Past op model | : 6 CABRIOLET / CONVERTIBLE (E64) |
| Past op bouwjaar | : 09/2004 - |
| Motor | : 630i |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1070 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1270 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1179,75 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





