Eibach B12 Pro-Kit, BMW 6 GRAN COUPE (F06) 650i 09/2011 -, Max vooraslast 1260 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-029-11-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 6 serie (F12/F13/F14) |
| bouwjaar | : 11/2010- |
| Past op model | : 6 GRAN COUPE (F06) |
| Past op bouwjaar | : 09/2011 - |
| Motor | : 650i |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1260 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1350 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1390,29 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





