Eibach B12 Pro-Kit, BMW 7 (E32) 730i, 730il, 735i, 735il 03/1988 - 07/1990, Max vooraslast 1110 kg, Verlaging vooras ca 25-35 mm, Verlaging achteras ca 25-30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-026-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 7 serie (E32) |
| bouwjaar | : 09/1986-05/1994 |
| Past op model | : 7 (E32) |
| Past op bouwjaar | : 03/1988 - 07/1990 |
| Motor | : 730i, 730il, 735i, 735il |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1110 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1280 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25-35 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25-30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1166,44 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





