Eibach B12 Pro-Kit, BMW 7 (E38) 730i,iL 735i,iL, 740i,iL 750i,iL 10/1994 - 11/2001, Max vooraslast 1230 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-027-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 7 serie (E38) |
| bouwjaar | : 06/1994-08/2001 |
| Past op model | : 7 (E38) |
| Past op bouwjaar | : 10/1994 - 11/2001 |
| Motor | : 730i,iL 735i,iL, 740i,iL 750i,iL |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1230 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1370 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1187,01 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





