Eibach B12 Pro-Kit, BMW 8 (E31) 840 Ci, 840 i, 850 Ci, 850 CSi 04/1993 - 12/1999, Max vooraslast 1150 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 15-20 mm, Excl. electronische demping,
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-028-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 8 serie (E31) |
| bouwjaar | : 04/1990- |
| Past op model | : 8 (E31) |
| Past op bouwjaar | : 04/1993 - 12/1999 |
| Motor | : 840 Ci, 840 i, 850 Ci, 850 CSi |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1150 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1200 kg |
| Notes | : Excl. electronische demping, |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 15-20 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1162,81 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





