Eibach B12 Pro-Kit, BMW 1 (F21) M 135 i xDrive 02/2012 -, Max vooraslast 1020 kg, Verlaging vooras ca 15 mm, Verlaging achteras ca 15 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-030-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : M135 (F20/F21) |
| bouwjaar | : 02/2012- |
| Past op model | : 1 (F21) |
| Past op bouwjaar | : 02/2012 - |
| Motor | : M 135 i xDrive |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1020 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1160 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 15 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 15 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 960,74 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





