Eibach B12 Pro-Kit, BMW 2 COUPE (F22, F87) M 235 i, M240 i 10/2013 -, Max vooraslast 975 kg, Verlaging vooras ca 20 mm, Verlaging achteras ca 10 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-030-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : M235 (F22/F23/F87) |
| bouwjaar | : 10/2013- |
| Past op model | : 2 COUPE (F22, F87) |
| Past op bouwjaar | : 10/2013 - |
| Motor | : M 235 i, M240 i |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 975 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1160 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 10 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 960,74 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





