Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-001-04-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : M3 (E46) |
| bouwjaar | : 06/2000-07/2006 |
| Past op model | : 3 CABRIOLET / CONVERTIBLE (E46) |
| Past op bouwjaar | : 04/2001 - |
| Motor | : M3 3.2 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 990 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1Voor modellen met ONAFHANKELIJKE achterwielophanging kg |
| Notes | : nur in Verbindung mit BMW Teile-Nr. 31 32 1 139 423 (2x) - Bezug nur über BMW-Originalteilehandel. (Steinschlagschutz) |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 10 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1104,73 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





