Eibach B12 Pro-Kit, BMW X1 (E84) xDrive20i, xDrive25i, xDrive28i, xDrive35i, xDrive18d, xDrive20d, xDrive23d, xDrive25d 03/2009 -, Max vooraslast 1030 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-020-04-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : X1 (E84) |
| bouwjaar | : 11/2009-06-2015 |
| Past op model | : X1 (E84) |
| Past op bouwjaar | : 03/2009 - |
| Motor | : xDrive20i, xDrive25i, xDrive28i, xDrive35i, xDrive18d, xDrive20d, xDrive23d, xDrive25d |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1030 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1220 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 990,99 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





