Eibach B12 Pro-Kit, BMW X3 (E83) 2.5 i, 2.5 si, 3.0i xDrive, 3.0 si, 2.0 d, 3.0 d, 3.0 sd, 2.5 si xDrive, xDrive 25 i, xDrive 28 i, xDrive 30 i, xDrive 20 d, xDrive 30 d, xDrive 35 d 01/2004 -, Max vooraslast 1177 kg, Verlaging vooras ca 30-40 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-009-04-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : X3 (E83) |
| bouwjaar | : 01/2004-08/2010 |
| Past op model | : X3 (E83) |
| Past op bouwjaar | : 01/2004 - |
| Motor | : 2.5 i, 2.5 si, 3.0i xDrive, 3.0 si, 2.0 d, 3.0 d, 3.0 sd, 2.5 si xDrive, xDrive 25 i, xDrive 28 i, xDrive 30 i, xDrive 20 d, xDrive 30 d, xDrive 35 d |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1177 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1285 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30-40 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1200,32 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





