Eibach B12 Pro-Kit, BMW X3 (F25) xDrive 35i, xDrive 30d, xDrive 35d 09/2010 -, Max vooraslast 1180 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-024-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : X3 (F25) |
| bouwjaar | : 09/2010- |
| Past op model | : X3 (F25) |
| Past op bouwjaar | : 09/2010 - |
| Motor | : xDrive 35i, xDrive 30d, xDrive 35d |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1180 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1330 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1078,11 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





